24 Eylül 2014 Çarşamba

Herkese merhaba, belki bu uygulamadan çoğunuzun haberi vardır. Bizler de cimcimenin videosunu hazırladık, çok eğlenceli oldu. Sizler de minik kuzularınızın videolarını hazırlayabilirsiniz.
Uygulama ile ilgili bilgiler aşağıda ,hadi sizde deneyin :)
Buarada cimcimenin videosu için hadi tık tık :)Yıllardır gerçek göz yakmayan formülü ve mis kokusu ile banyoyu çocuklar için daha cazip ve keyifli hale getiren Johnson’s® baby Şampuan,  facebook sayfasındaki  “Dans Edelim Hadi” uygulaması ile anne ve çocukları çok eğlenceli bir uygulama ile tanıştırıyor.

Johnson’s® baby Şampuan’ın “Mutlu yüzler, gülen gözler” kampanyası dahilinde tasarlanan “Dans Edelim Hadi” uygulaması ile anneler, çocuklarının animasyon filmlerini yapma şansını yakalıyorlar.   Bu uygulama ile anneler, çocuklar tarafından çok sevilen  “Yıkanalım Hadi” şarkısı eşliğinde minik yıldızlarının dans ettikleri videolarını oluşturabilecek ve facebook üzerinden sevdikleri ile paylaşabilecekler. Çocuklarının fotoğraflarını yükleyerek bu keyifli animasyon filmini hazırlamak  isteyenler Johnson’s® baby ile Dans Edelim Hadi uygulamasına facebook.com/johnsonsbabyturkiye adresinden ulaşabilecekler.


Tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı, alkol ve paraben içermeyen Johnson’s® baby Şampuan, klasik şampuanın yanısıra Johnson’s® baby Kremli Şampuan ve Johnson’s® baby Bedtime Şampuan’dan oluşan çeşitleri ile banyoda çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Tagged: , , , ,

0 yorum:

Yorum Gönder