8 Mayıs 2014 Perşembe


Anneler Günü’nde, annenize Darüşşafakalı öğrencilerin GÜLÜMSEMESİNİ armağan edin!

151 yıldır annesi veya babası hayatta olmayan çocuklara kaliteli bir eğitim ve anne şefkatiyle iyi bir gelecek hazırlayan Darüşşafaka, annelere özel hediye seçenekleri hazırladı.

Bir buçuk asrı aşkın süredir “eğitimde fırsat eşitliği”nin sembolü Darüşşafaka Cemiyeti, kurumsal ve bireysel bağışçıları için Anneler Günü’ne özel hediye seçenekleri hazırladı.
Anneler Günü’ne özel “Bağış Sertifikaları”yla hem annenizi hem Darüşşafakalı çocukları sevindirin

Siz de annenize, bir çocuğun kaliteli bir eğitim almasına destek olarak bir gülümseme armağan etmek ve annenize en güzel Anneler Günü hediyesini sunmak isterseniz, Darüşşafaka’nın sizler için özel hazırlamış olduğu “Bağış Sertifikaları”ndan edinebilirsiniz.

Sertifikanızı sipariş etmek için www.darussafaka.org adresindeki online bağış sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.
Kahve Dünyası’nın Darüşşafaka çikolatalarıyla annenize tatlı bir gün yaşatın
Darüşşafaka'nın kurumsal destekçisi Kahve Dünyası, Darüşşafakalı öğrencilerle el ele verdi ve onların çizdiği birbirinden güzel desenleri çikolata kutularına taşıyarak Darüşşafaka’ya özel çikolatalar üretti. Kahve Dünyası mağazalarında satışa sunulan bu çikolataların gelirinin bir kısmı Darüşşafaka’ya bağışlanıyor. Anneler Günü’nde annenize, Darüşşafakalı öğrencilere tasarımlarını ürüne dönüştürme mutluluğunu yaşatan Kahve Dünyası Darüşşafaka çikolatalarından hediye ederek onların eğitimine destek olabilir ve annenize tatlı mı tatlı bir gün yaşatabilirsiniz.

Darüşşafaka, sunduğu kaliteli eğitim, özen, sevgi ve şefkatle, öğrencilerin yaşamlarını değiştiriyor. Onların elde ettikleri başarılar, ailelerini, öğretmenlerini ve Darüşşafaka’nın hayırsever bağışçılarını gururlandırıyor. Bu hikâye, 151 yıldır devam ediyor.

Detaylı bilgi için: www.darussafaka.org

Tagged: , , , , ,

0 yorum:

Yorum Gönder